Sharkov Hause

(0)
[14] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 20
Цена на ден од € 20 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 12 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
7 часа
Член од
октомври 2017
Поврзи се со Emil

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Къщата се намира на 600 метра, както от лифта така и от центъра на гр. Банско. Разполага с 6 двойни стай, кухня и трапезария.! Къщата разполага със самостоятелна оборудвана кухня и трапезария където може да си приготвяте храна и да се събирате когато пожелаете. Може да наемете и двойна стая за 50 лв на вечер Всички стай са обзаведени и оборудвани с интернет и телевизия! Отстъпки при дългосрочно наемане! Къщата е газифицирана и има локално парно и топла вода! Има вътрешен двор и може да го ползвате за паркинг.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZB0162
Град:Банско, Бугариja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):12
Спална/и:6 спална/и
Бањи:3
спрат:2
Површина:120 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 10
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Фрижидер
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Појадок
Појадок
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Клима
Клима
Безбедно
Безбедно
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
ПрикажиСокриј
Во близина
Терен за голф
Аптека
Аптека
Супермаркет
Супермаркет
Ски-лифт на 300м
Ски-лифт на 300м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Такса за еднократно чистење € 2
За повеќе од 1 гости,доплата € 10 евро за човек од вечер
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
01.10.2022 - 30.11.2022
€ 13
01.04.2023 - 30.04.2024
€ 240
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Ice Jewel Chalet, Bansko, just 200m. from the lift
€ 175
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 12
Банско, Бугариja