Snow Fox Secret Penthouse In a SPA hotel with Amazing VIews

(0)
[50] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 65
Цена на ден од € 65 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 6 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Член од
јануари 2019
Поврзи се со Snow Fox

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Luxurious and exclusive 1200 ft (120m) 2 bedroom penthouse in the best SPA hotel in Bansko-2 designer bedrooms with white leather beds, amazing views to the mountain, spacious and cosy living room with designer furniture and flat TVs in each room.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Компанија за управување
Реф. № :ZBG0012
Град:Банско, Бугариja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):6
Спална/и:2 спална/и
Бањи:2
спрат:5
Површина:120 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч
Кауч - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Базен
Базен
Лифт
Лифт
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Клима
Клима
Безбедно
Безбедно
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Детско игралиште
Детско игралиште
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:15:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Чистење со доплата
Чистење со доплата
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
ПрикажиСокриј
Во близина
Терен за голф
Ски-лифт на 300м
Ски-лифт на 300м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Такса за еднократно чистење € 35
За повеќе од 4 гости,доплата € 10 евро за човек од вечер
Резервации за помалку од 5 денови
Цена на ноќевање +10%
Резервации за повеќе од 15 денови
Цена на ноќевање -10%
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
29.06.2022 - 01.12.2022
€ 45
28.12.2022 - 17.02.2023
n/a
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Pine Tree Apartment 2 - B7
€ 35
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Банско, Бугариja
Ice Jewel Chalet, Bansko, just 200m. from the lift
€ 175
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 12
Банско, Бугариja
Villa Centrum
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Банско, Бугариja
Villa Kaja, for exclusive use and private sauna
€ 220
Вила, 5 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 12
Банско, Бугариja