Villa Centrum

(0)
[8] Споделете
Цена на ден од Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 6 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
15 часа
Член од
Mar. 2016
Поврзи се со Galya

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
A 2 -bedroom apartment, with a coach in the living room. Located in the historical center of Bansko. Nearby is located a hotel with a great SPA center. Distance to the lift is 1200m.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZB0036
Град:Банско, Бугариja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):6
Спална/и:2 спална/и
Бањи:1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Машина за перење
Машина за перење
Платен паркинг
Платен паркинг
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Клима
Клима
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Супермаркет
Супермаркет
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
Сè уште нема цени за овој имот
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Pine Tree Apartment 2 - B7
€ 35
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Банско, Бугариja
Ice Jewel Chalet, Bansko, just 200m. from the lift
€ 175
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 12
Банско, Бугариja
Sharkov Hause
€ 20
Вила, 6 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 12
Банско, Бугариja
Snow Fox Secret Penthouse In a SPA hotel with Amazing VIews
€ 65
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Банско, Бугариja