Two storey villa in Bojurets

(1)
[47] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 100
Цена на ден од € 100 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 8 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
50 %
Време за одговор
12 минути
Член од
мај 2019
Поврзи се со Fons

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
An excellent 130sqm, 3 bedroom, detached villa with private swimming pool and sea views, right on the border of the Thracian Cliffs Golf Resort.

Fully furnished and equipped to a high standard, this property has been finished with personal touches and high-end appliances for personal residency rather than just holiday rentals, the difference is clear to see.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Компанија за управување
Реф. № :VN346
Град:Каварна, Бугариja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):8
Спална/и:3 спална/и
Бањи:2
спрат:2
Површина:100 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 1
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Базен
Базен
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Оценки
Рејтинг
Од 1 прегледот
чистота
комуникација
Автентичност на објавата
Alexandru
27 август 2018
destul de departe de plaja, dar altfel cazarea este faina; raportul pret / calitate foarte corect; apa curenta are un miros puternic de sulf, dar asta nu este vina oamenilor, cu toate acestea daca va deranjeaza mirosul puternic de sulf la dus ar trebui sa aveti acest lucru in vedere
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Такса за еднократно чистење € 30
Резервации за повеќе од 5 денови
Цена на ноќевање -10%
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
01.10.2022 - 30.04.2023
n/a
ПрикажиСокриј