Apartment with 1 bedroom in Harmony Suites 1 complex

(0)
Проверено од
[27] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 30
Цена на ден од € 30 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 4 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
50 %
Време за одговор
4 денови
Член од
јуни 2016
Поврзи се со Natalia

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Апартамент с одной спальней в комплексе Harmony Suites 1.
Состоит из: прихожей, гостиной комнаты с кухонным уголком, спальни, совместного санузла, 2 террас с видом на бассейн и японский сад. В аппартаменте 2 ТВ, в лобби есть беслпатный вай-фай, в аппартаменте интернет за отдельную плату.  
Апартамент меблирован с кондиционером.
На территории комплекса: SPA-центр , тренажерный зал,большой парк,открытый бассейн, шезлонги, бар - ресторан, парковка перед комплексом.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :SB503
Град:Сончев Брег, Бугариja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):4
Спална/и:1 спална/и
Бањи:1
спрат:4
Површина:50 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
SPA
SPA
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Безбедно
Безбедно
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Чистење со доплата
Чистење со доплата
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
ПрикажиСокриј
Во близина
Аптека
Аптека
Супермаркет
Супермаркет
Плажа на 400м
Плажа на 400м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Резервации за помалку од 3 денови
Цена на ноќевање +10%
Резервации за повеќе од 20 денови
Цена на ноќевање -10%
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
Сè уште нема цени за овој имот
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Отель " Грин Форт" компания "Форт Нокс"
€ 25
Стан, Студио, Број на гости (вкл. деца) 5
Сончев Брег, Бугариja
Apartment in Barco Del Sol complex
€ 40
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 4
Сончев Брег, Бугариja
Apartment in Barco Del Sol complex
€ 40
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Сончев Брег, Бугариja
One bedroom apartment in Sun City complex
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 4
Сончев Брег, Бугариja