Studio in Sunny view central 2 complex

(1)
Проверено од
[19] Споделете
Цена на ден од Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 3 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Член од
јули 2016
Поврзи се со Олександр

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Апартамент-студио в комплексе «Сани Вью Централ 2»  (Sunny View Central 2), на втором этаже. 
Состоит из: коридора/прихожей, санузла, комнаты с кухонным уголком и террасы.
«Сани Вью Централ»  (Sunny View Central) —  жилой комплекс закрытого типа, расположен в приятном районе Солнечного Берега,  в 500 метрах  известного пляжа «Какао Бийч» и недалеко от центра курорта, где расположены лучшие рестораны, кафе и магазины. Вблизи находится старинный город Несебр, где сохранилось немало достопримечательностей и исторических памятников. Услуги и удобства комплекса «Сани Вью Централ»  (Sunny View Central)

круглосуточные  услуги  рецепции (в летний период)
круглосуточная охрана
ресторан
кафе и лобби-бар
магазины
открытый бассейн с душевыми
детский бассейн
мокрый бар
спа-центр
фитнес-центр
парикмахерская и салон красоты
площадка для баскетбола/волейбола
детская площадка
охраняемая парковка
лифт
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Arendoo
Реф. № :SB519
Град:Сончев Брег, Бугариja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):3
Спална/и:Студио
Бањи:1
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Ресторан
Ресторан
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Базен
Базен
Лифт
Лифт
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бар
Бар
SPA
SPA
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Машина за перење
Машина за перење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Детско игралиште
Детско игралиште
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Чистење со доплата
Чистење со доплата
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
ПрикажиСокриј
Во близина
Супермаркет
Супермаркет
Плажа на 400м
Плажа на 400м
ПрикажиСокриј
Оценки
Рејтинг
Од 1 прегледот
чистота
комуникација
Автентичност на објавата
Miroslav
24 август 2016
Студиото е перфектно, на много добро място е и е точно като на снимките
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Резервации за помалку од 4 денови
Цена на ноќевање +10%
Резервации за повеќе од 20 денови
Цена на ноќевање -10%
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
Сè уште нема цени за овој имот
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Отель " Грин Форт" компания "Форт Нокс"
€ 25
Стан, Студио, Број на гости (вкл. деца) 5
Сончев Брег, Бугариja
Apartment in Barco Del Sol complex
€ 40
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 4
Сончев Брег, Бугариja
Apartment in Barco Del Sol complex
€ 40
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Сончев Брег, Бугариja
One bedroom apartment in Sun City complex
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 4
Сончев Брег, Бугариja