Victoria Apartment

(3)
[31] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 80
Цена на ден од € 80 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 6 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
8 часа
Член од
јуни 2019
Поврзи се со Viktor

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
This wonderful NEWLY renovated apartment offers great views of the sea and the beach from all rooms and the balcony is a wonderful place for relaxation. The apartment consists of 2 bedrooms and a living room with big extendable sofa, all fully air-conditioned, kitchen and bathroom. Strong Wi-Fi and TV. The property ofers a beautiful garden and private sandy beach right in front of it - no road or alley, right on the beach. The property is very quiet and far from towns or villages. The nearest restaurant is 2 kms and both Ofrinio and Asprovalta are 8kms away. Great place for family relax and quiet holiday.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZA0290
Град:Аспровалта, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):6
Спална/и:2 спална/и
спрат:2
Површина:65 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 2
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Детско игралиште
Детско игралиште
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Чистење со доплата
Чистење со доплата
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
ПрикажиСокриј
Во близина
Прва линија
Прва линија
ПрикажиСокриј
Оценки
Рејтинг
Од 3 прегледот
чистота
комуникација
Автентичност на објавата
Вихрен
9 септември 2020
Всичко беше на ниво.Всичко отговаряше на очакванията ни.
Точност,коректност.
Пак ще го наемем
Yordanka
10 август 2019
Абсолютно съвпадение между снимките в сайта и действителността, за което съм много благодарна! Престоя ни беше приказка!
Георги
2 август 2019
Изключително чист, подреден и уютен апартамент! Има всичко необходимо както за най-малките, така и за най-големите! Препоръчвам!
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Такса за еднократно чистење € 40
Резервации за повеќе од 8 денови
Цена на ноќевање +5%
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
01.05.2023 - 20.05.2023
€ 60
21.05.2023 - 31.05.2023
€ 80
01.07.2023 - 31.08.2023
€ 100
01.09.2023 - 30.09.2023
€ 80
01.07.2024 - 31.08.2024
€ 100
01.09.2024 - 30.09.2024
€ 80
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Palm
€ 120
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Nea Vresna, Грциja
Вила Тералогис
€ 220
Вила, 6 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 15
Аспровалта, Грциja
Orange Villa Asprovalta, Greece
€ 120
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Аспровалта, Грциja
Sunny houseus
€ 95
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Аспровалта, Грциja