Anastasia's Beach House

(4)
[32] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 90
Цена на ден од € 90 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 5 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
92 %
Време за одговор
6 денови
Член од
Feb. 2018
Поврзи се со Dimitris

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Куќа на плажа
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZGR0003
Град:Авдира, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):5
Спална/и:2 спална/и
Бањи:1
спрат:1
Површина:65 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 2
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Фрижидер
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Појадок
Појадок
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:15:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Прва линија
Прва линија
ПрикажиСокриј
Оценки
Рејтинг
Од 4 прегледот
чистота
комуникација
Автентичност на објавата
Marius
20 август 2021
Casa de vacanta este in prima linie, intima și rustica, echipata cu tot ce trebuie pentru self-catering. Perfecta pentru o familie cu copii. Plaja este cu nisip (în apa erau câteva pietre, o porțiune mica, dar nu deranjau). Stațiunea este foarte liniștită, perfecta pentru relaxare.
Stefana
21 јуни 2021
We loved everything about the place. The house is small but good enough for 3 people. The location is just perfect, minutes away from the port where you can buy fresh fish early in the morning and meters away from the sandy beach. We'd be glad to go back soon.
Rusanka
23 јули 2020
Excellent place to rest! Eqipped with everything you need.The house and the garden are perfect.The beach was front of us.The neighbours were very kind and friendly.
Owners were very pleasant.
Thank you for all.
We have a good time at "Anastasia's beach house" and hope to see you again.
Dimitris
23 јули 2020
Wonderful Rusanka family ..!
Thank you very much.
Simeon
5 јули 2020
Невероятно красиво и спокойно местенце с всички удобства много красива гледка от верандата а плажа е буквално на входната врата. Прекарахме си чудесно пак ще се върнем.
Dimitris
5 јули 2020
Thank you very much Symeon. I'm very glad you had a good time at "Anastasia's beach hause". You will always be welcome.
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Такса за еднократно чистење € 50
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
29.06.2022 - 30.06.2022
€ 90
01.07.2022 - 14.07.2022
€ 110
15.07.2022 - 06.08.2022
n/a
07.08.2022 - 31.08.2022
€ 120
01.09.2022 - 25.09.2022
€ 100
26.09.2022 - 30.09.2022
€ 75
01.10.2022 - 15.10.2022
€ 80
16.10.2022 - 30.04.2023
n/a
01.05.2023 - 31.05.2023
€ 80
01.06.2023 - 30.06.2023
€ 90
01.07.2023 - 31.07.2023
€ 110
01.08.2023 - 31.08.2023
€ 120
01.09.2023 - 25.09.2023
€ 100
26.09.2023 - 30.09.2023
€ 75
01.10.2023 - 15.10.2023
€ 80
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Dolphins House
€ 100
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Skala Avdiron, Грциja
Afroditi Beach House
€ 130
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Skala Avdiron, Грциja
Avdira Seaside House
€ 120
Вила, 5 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Авдира, Грциja
Roulas Summer House
€ 70
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Авдира, Грциja