Tubaris Beach House

(8)
[29] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 120
Цена на ден од € 120 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 6 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
92 %
Време за одговор
6 денови
Член од
Feb. 2018
Поврзи се со Dimitris

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Туристичка куќа од 75 кв.м. навистина изградена на песок на плажа.
Може да собере до 6 лица. Има 3 спални, 2 двокреветни спални соби, 1 двокреветна спална соба и дневна соба со софа. Има комплетно опремена кујна, клима уред, ТВ, WiFi, скара.
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZGR0098
Град:Авдира, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):6
Спална/и:3 спална/и
Бањи:1
спрат:1
Површина:75 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 2
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч
Кауч - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Фрижидер
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Машина за перење
Машина за перење
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:15:00
Заминување до:
Заминување до::11:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Прва линија
Прва линија
ПрикажиСокриј
Оценки
Рејтинг
Од 8 прегледот
чистота
комуникација
Автентичност на објавата
Ivaylo
13 јули 2021
Страхотно място за почивка с деца, къщата е невероятна и предлага всички удобства плюс страхотната локация на 1-ва линия направиха почивката ни там незабравима и много спокойна.Горещо препоръчвам и със сигурност ще се върнем отново там !
Dimitris
13 јули 2021
Thank you very much Ivaylo.
I will be glad to see you again.
vesko
8 јули 2021
Здравейте,
Къщата беше чудесна. Прекрахме добре. Благодаря за професионализма.
Dimitris
12 јули 2021
Thank you very much Vesko.l
Mladen
4 јули 2021
Everything was great
Maria Iuliana
20 јуни 2021
We had a wonderful vacation this year at the Tubaris house. It is a very well located location, has a beach exit, it is a quiet area. It's the perfect home for families with babies.
Find in the house everything you need. We'll definitely come back here is a wonderful location
Кристина
18 август 2020
Прекрасна къща за прекрасна почивка! Всичко беше чудесно - чистота, удобства, комуникация и спокойствие! Благодарим на Димитрис за отзивчивостта и всичко, което прави за гостите си! Препоръчвам горещо!
Dimitris
18 август 2020
Thank you very much Christina. I'm glad you had a wonderful vacation. I hope to host you again.
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Такса за еднократно чистење € 50
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
29.06.2022 - 30.06.2022
€ 130
01.07.2022 - 31.08.2022
€ 140
01.09.2022 - 30.09.2022
€ 120
01.10.2022 - 31.10.2022
€ 100
01.11.2022 - 31.12.2022
€ 80
01.01.2023 - 31.03.2023
n/a
01.04.2023 - 15.04.2023
€ 100
16.04.2023 - 30.04.2023
€ 120
01.05.2023 - 13.07.2023
n/a
14.07.2023 - 25.07.2023
€ 140
26.07.2023 - 18.08.2023
n/a
19.08.2023 - 31.08.2023
€ 140
01.09.2023 - 13.09.2023
€ 120
14.09.2023 - 30.09.2023
n/a
01.10.2023 - 15.04.2024
€ 100
16.04.2024 - 31.05.2024
€ 120
01.06.2024 - 01.06.2024
€ 130
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Dolphins House
€ 100
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Skala Avdiron, Грциja
Afroditi Beach House
€ 130
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Skala Avdiron, Грциja
Avdira Seaside House
€ 120
Вила, 5 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Авдира, Грциja
Roulas Summer House
€ 70
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Авдира, Грциja