Village Avdira Family House

(1)
[27] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 70
Цена на ден од € 70 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 7 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
91 %
Време за одговор
6 денови
Член од
Feb. 2018
Поврзи се со Dimitris

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Апартман на приземје во селото Авдира, на само 5 км од плажите со пет ѕвездички во реонот. Располага со комплетно опремена кујна и 3 спални соби за 8 лица.
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZA0289
Град:Авдира, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):7
Спална/и:3 спална/и
Бањи:1
спрат:1
Површина:100 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 3
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Градина
Градина
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:15:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Супермаркет
Супермаркет
ПрикажиСокриј
Оценки
Рејтинг
Од 1 прегледот
чистота
комуникација
Автентичност на објавата
Кристина
24 јули 2022
Чудесно място за семейна почивка!
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Такса за еднократно чистење € 50
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 14.08.2022
n/a
15.08.2022 - 31.08.2022
€ 80
01.09.2022 - 30.09.2022
€ 70
01.10.2022 - 31.03.2023
n/a
01.04.2023 - 30.06.2023
€ 65
01.07.2023 - 26.07.2023
n/a
27.07.2023 - 17.08.2023
€ 80
01.09.2023 - 30.09.2023
€ 70
01.10.2023 - 31.10.2023
€ 60
01.04.2024 - 30.06.2024
€ 65
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Sonia Seaside House
€ 150
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 9
Skala Avdiron, Грциja
Villa Di Mare First Floor
€ 120
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Skala Avdiron, Грциja
Villa Sunrise
€ 115
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Авдира, Грциja
Avdira Luxury Villa
€ 160
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Авдира, Грциja