Endless blue house

(7)
[24] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 50
Цена на ден од € 50 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 4 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
1 час
Член од
јануари 2018
Поврзи се со VIOLETA

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
House next to the seaside,old-fashioned decorated.Fisherman’s house with the best sunset ever.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZK0046
Град:Kallirachi, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):4
Спална/и:1 спална/и
Бањи:1
спрат:1
Површина:50 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
Кауч
Кауч - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
BBQ
BBQ
Garden
Garden
free Wi-Fi
free Wi-Fi
Air-conditioner
Air-conditioner
Kitchenette
Kitchenette
TV
TV
Safe
Safe
Linen
Linen
Cutlaries
Cutlaries
Free parking in the complex
Free parking in the complex
Fridge
Breakfast
Breakfast
Cafe
Cafe
Bar
Bar
Restaurant
Restaurant
SPA
SPA
Wi-Fi at the reception (extra charge)
Wi-Fi at the reception (extra charge)
Washing machine
Washing machine
Dishwasher
Dishwasher
Swimming pool
Swimming pool
Children Playground
Children Playground
Lift
Lift
Paid parking
Paid parking
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:11:00
Заминување до:
Заминување до::11:00
Pets allowed
Pets allowed
Smoking allowed
Smoking allowed
Cleaning for extra charge
Cleaning for extra charge
ПрикажиСокриј
Во близина
Pharmacy
Pharmacy
Shop
Shop
First line
First line
ПрикажиСокриј
Оценки
Рејтинг
Од 7 прегледот
чистота
комуникација
Автентичност на објавата
Lilia
17 јули 2020
Откъснати от забързаното ежедневие се насладихме на необятните изгреви и залези. Перфектното място да се усамотиш със семейството, компактна и много чиста къщичка...какво му трябва повече на човек...морето е до колене. Благодарим на Виолета и Георгиус за топлото посрещане. Бъдете благословени!
Милена
26 август 2019
Endless blue house was a hidden pearl in our family vacation. Located on the first line to the sea, presenting the amazing view and authentic atmosphere - a really great place to relax.

Thanks to the great housekeepers Violet and George!
Mira
12 август 2019
Мястото е прекрасно, плаж има на 100м който не е пренаселен. Ако искате спокойствие това е вашето място.
Наемодателят е отзивчив, във всяко отношение.
Iliana
17 јули 2019
Great place
Елза
16 мај 2019
Мястото е много тихо и спокойно, точно на брега на морето, гледката от терасата е страхотна! Наблизо няма плаж.
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
19.04.2021 - 30.04.2021
€ 55
01.05.2021 - 31.05.2021
€ 65
01.06.2021 - 30.06.2021
€ 70
01.07.2021 - 10.07.2021
€ 90
11.07.2021 - 16.07.2021
€ 100
17.07.2021 - 24.07.2021
€ 93
25.07.2021 - 31.07.2021
€ 99
01.08.2021 - 16.08.2021
€ 85
17.08.2021 - 28.08.2021
€ 95
29.08.2021 - 11.09.2021
€ 80
12.09.2021 - 13.09.2021
€ 68
14.09.2021 - 30.09.2021
€ 70
01.10.2021 - 31.10.2021
€ 60
01.04.2022 - 30.04.2022
€ 55
01.05.2022 - 31.05.2022
€ 65
01.06.2022 - 30.06.2022
€ 70
01.07.2022 - 10.07.2022
€ 90
11.07.2022 - 16.07.2022
€ 100
17.07.2022 - 24.07.2022
€ 93
25.07.2022 - 31.07.2022
€ 99
01.08.2022 - 16.08.2022
€ 85
17.08.2022 - 28.08.2022
€ 95
29.08.2022 - 11.09.2022
€ 80
14.09.2022 - 30.09.2022
€ 70
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Villa Vista Al Mar
€ 130
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 7
Skala Kallirachis, Грциja
Villa Relax
€ 90
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Skala Kallirachis, Грциja
House GabriDora
€ 110
Стан, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Kallirachi, Грциja
LUXURY VILLA ANNA
€ 150
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Kallirachi, Грциja