House GabriDora

(0)
[50] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 110
Цена на ден од € 110 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 10 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
57 минути
Член од
Sep. 2019
Поврзи се со Makis

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
House Gabridora Holiday home in Kallirákhi village can accommodate 10 people, including 3 bedrooms, 2 bathrooms and 2 kitchens.

Mari Church is about 10 minutes' drive away. The House Gabridora is 4.1 km from Moni St. Panteleimonas. Kalliraki Village Square is 100 meters from the House Gabridora. The nearest beach is 1.5 km away.

The House Gabridora has air conditioning free wi-fi. Guests can also use an electric kettle, coffee and tea making facilities. Guestrooms are fitted with premium quality mattresses and foam pads, and bath amenities include a hairdryer, free toiletries, and towels.

Public parking is possible at a location nearby for free.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZGR0008
Град:Киларахи, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):10
Спална/и:4 спална/и
Бањи:2
Површина:75 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 2
Дупли кревет
Дупли кревет - 3
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 2
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Машина за перење
Машина за перење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::11:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Супермаркет
Супермаркет
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Такса за еднократно чистење € 25
За повеќе од 10 гости,доплата € 10 евро за човек од вечер
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 31.08.2022
€ 150
01.09.2022 - 30.09.2022
€ 120
01.10.2022 - 10.02.2024
n/a
ПрикажиСокриј
Слични понуди
LUXURY VILLA ANNA
€ 150
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Киларахи, Грциja