Ilianna Villa @ Sani

(0)
[37] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 365
Цена на ден од € 365 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 8 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
50 %
Член од
јануари 2019
Поврзи се со Panagiotis

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
A tropical paradise located at Sani Area promises unforgetable holidays.
Unique outdoor furniture and dinning area with patio, while there is also a BBQ!

Featuring a garden, an outdoor pool. It has garden views and WiFi.
Consisting of 2 different buildings, the villa has 3 separate bedrooms and includes a kitchen with a dishwasher, oven and dining area.
Providing air conditioning, the villa also has a bathroom with a bath.
Total size: 170m2!!

00000327864
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZK0162
Град:Касандра, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):8
Спална/и:3 спална/и
Бањи:5
Површина:170 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 4
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 2
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Опремена кујна
Опремена кујна
Безбедно
Безбедно
Машина за перење
Машина за перење
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:15:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 22.08.2022
n/a
23.08.2022 - 26.08.2022
€ 479
27.08.2022 - 28.08.2022
€ 383
29.08.2022 - 10.09.2022
€ 479
11.09.2022 - 24.09.2022
€ 430
25.09.2022 - 10.10.2022
€ 350
27.04.2023 - 14.05.2023
€ 238
15.05.2023 - 17.05.2023
€ 285
18.05.2023 - 05.06.2023
€ 365
06.06.2023 - 16.06.2023
€ 330
17.06.2023 - 08.07.2023
€ 380
09.07.2023 - 21.07.2023
€ 560
22.07.2023 - 26.08.2023
€ 479
27.08.2023 - 28.08.2023
€ 383
29.08.2023 - 10.09.2023
€ 479
11.09.2023 - 24.09.2023
€ 430
25.09.2023 - 10.10.2023
€ 350
18.05.2024 - 05.06.2024
€ 365
09.07.2024 - 21.07.2024
€ 560
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Pine Tree Villa in amazing Sani
€ 290
Ново
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Сане, Грциja
Cosy luxurious two-floor villa!!
€ 140
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Фурка, Грциja
G&P Summer Villa
€ 185
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 9
Касандра, Грциja
Seaside Family Villa
€ 120
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Неа Потидеа, Грциja