Anastasia Apartment

(0)
[15] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 90
Цена на ден од € 90 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 5 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
3 часа
Член од
јануари 2018
Поврзи се со ANASTASIA

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
It is a beautiful spacious 120 m2 very clean and very bright apartment with a very large balcony and an amazing view to the sea and the forest from the balcony and the rooms.Very spacious and bright 3 rooms a very spacious living room 40 m2 and a spacious full equipped kitchen.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZK0065
Град:Кавала, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):5
Спална/и:3 спална/и
Бањи:1
спрат:1
Површина:120 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 1
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч
Кауч - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Кафуле
Кафуле
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Аптека
Аптека
Супермаркет
Супермаркет
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
За повеќе од 4 гости,доплата € 10 евро за човек од вечер
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 01.08.2024
€ 90
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Kavala villa
€ 130
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Кавала, Грциja
FEEL THE SEA VILLA
€ 200
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Кавала, Грциja
Anastasia's Maison
€ 120
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Кавала, Грциja
Katerina's apartment
€ 45
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Кавала, Грциja