Anastasia's Maison

(0)
[21] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 120
Цена на ден од € 120 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 6 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
10 денови
Член од
дек. 2021
Поврзи се со ANASTASIA

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Casa de vacanta cu vedere panoramica la mare. Imobilul este dotat cu toate cele necesare pentru a oferi o vacanta deosebita pentru 6 persoane.

Localitatea Kavala este pe partea continentala, usor accesibila pentru calatorii cu masina oferind o varietate larga de localuri traditionale.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ELF01
Град:Кавала, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):6
Спална/и:2 спална/и
Бањи:2
Површина:90 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
Кауч
Кауч - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Фрижидер
BBQ
BBQ
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::11:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Прва линија
Прва линија
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
За повеќе од 4 гости,доплата € 5 евро за човек од вечер
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 13.08.2022
n/a
14.08.2022 - 16.08.2022
€ 200
17.08.2022 - 11.09.2022
n/a
12.09.2022 - 15.09.2022
€ 160
16.09.2022 - 30.09.2022
€ 120
14.08.2023 - 17.08.2023
€ 200
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Kavala villa
€ 130
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Кавала, Грциja
FEEL THE SEA VILLA
€ 200
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Кавала, Грциja
Théa (apartment with view)
€ 69
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Кавала, Грциja
Apartment Achy
€ 70
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 7
Кавала, Грциja