Apartment Achy

(0)
[16] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 70
Цена на ден од € 70 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 7 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
8 часа
Член од
Август 2019
Поврзи се со Stoyan

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Апартаментът е разположен в непосредствена близост (7 минути пеша) до плажа Рапсани (централния плаж на Кавала) и на 800 метра от центъра. Плажът е общински т.е. свободна зона. Апартаментът представлява просторен хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и тераса, която обикаля целия апартамент. Двете спални разполагат с големи двойни легла и гардероби. Холът има разтегателен диван и разтегателен фотьойл. Кухнята е оборудвана с хладилник, фризер, готварска печка, пералня, всякаква кухненска посуда, микровълнова фурна, термокана, кафемашина, принцесник, тостер, аспиратор, топла течаща вода, телевизор и климатик. Паркира се на улицата пред терасата. Без домашни любимци. Пушенето е разрешено на терасата. Апартаментът е удобен за четирима възрастни и три деца. Отдава се под наем за четири нощувки минимум от 11 август до 21 септември.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZK0197
Град:Кавала, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):7
Спална/и:2 спална/и
Бањи:1
спрат:2
Површина:75 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
Кауч
Кауч - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Лифт
Лифт
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Аптека
Аптека
Супермаркет
Супермаркет
Плажа на 400м
Плажа на 400м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
Сè уште нема цени за овој имот
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Kavala villa
€ 130
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Кавала, Грциja
FEEL THE SEA VILLA
€ 200
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Кавала, Грциja
Simplicity by the Sea - 87309
€ 120
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 9
Кавала, Грциja
ARETI S RESIDENCE
€ 80
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 9
Кавала, Грциja