ARETI S RESIDENCE

(0)
[41] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 80
Цена на ден од € 80 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 9 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Член од
јуни 2020
Поврзи се со ARETI

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Το κατάλυμα βρίσκεται πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης της Καβάλας, σε απόσταση 10 λεπτών με περπάτημα. Η παραλία βρίσκεται σε απόσταση 400μ, περίπου 5 λεπτα με περπάτημα. Πολύ κοντά στο κατάλυμα υπάρχει σούπερ μάρκετ "Grand masoutis", φαρμακεία, φούρνοι, καφέ, πιτσαρία, εστιατόρια, σταθμός ταξί και στάση αστικής συγκοινωνίας.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZGR0265
Град:Кавала, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):9
Спална/и:2 спална/и
Бањи:2
спрат:1
Површина:102 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 3
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Фрижидер
Кафуле
Кафуле
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Појадок
Појадок
BBQ
BBQ
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:15:00
Заминување до:
Заминување до::11:30
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Аптека
Аптека
Супермаркет
Супермаркет
Плажа на 400м
Плажа на 400м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
За повеќе од 4 гости,доплата € 15 евро за човек од вечер
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
01.10.2022 - 30.10.2022
n/a
31.10.2022 - 31.10.2022
€ 80
23.04.2023 - 06.05.2023
€ 90
07.05.2023 - 08.05.2023
€ 85
09.05.2023 - 13.05.2023
€ 80
14.05.2023 - 15.05.2023
€ 85
16.05.2023 - 20.05.2023
€ 80
21.05.2023 - 22.05.2023
€ 85
23.05.2023 - 27.05.2023
€ 80
28.05.2023 - 29.05.2023
€ 85
30.05.2023 - 03.06.2023
€ 80
04.06.2023 - 05.06.2023
€ 90
06.06.2023 - 10.06.2023
€ 80
11.06.2023 - 12.06.2023
€ 90
13.06.2023 - 17.06.2023
€ 80
22.06.2023 - 30.06.2023
€ 90
01.07.2023 - 31.10.2023
n/a
ПрикажиСокриј
Слични понуди
FEEL THE SEA VILLA
€ 200
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Кавала, Грциja
Simplicity by the Sea - 87309
€ 120
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 9
Кавала, Грциja