Katerina's apartment

(0)
[24] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 45
Цена на ден од € 45 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 5 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
91 %
Време за одговор
6 денови
Член од
Feb. 2018
Поврзи се со Dimitris

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Апартман на 1 кат од двокатна аголна зграда.
Само 5 минути од центарот на Кавала.
Куќата може да прими до 5 лица.
Има 2 спални соби, комплетно опремена кујна, бања, тоалет, клима, камин, централно греење, ТВ, WiFi.

Куќата е веднаш до обиколницата и има директен излез кон сите дестинации надвор од градот. Вие сте на плажите во Кавала за само 7 минути. Исто така има и такси и автобуска станица пред куќата.
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZK0198
Град:Кавала, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):5
Спална/и:2 спална/и
Бањи:1
спрат:1
Површина:75 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 2
Кауч
Кауч - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Фрижидер
Кафуле
Кафуле
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Појадок
Појадок
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Машина за перење
Машина за перење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:15:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Такса за еднократно чистење € 50
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 30.08.2022
€ 65
31.08.2022 - 31.08.2022
€ 60
01.09.2022 - 30.09.2022
€ 55
01.10.2022 - 31.10.2022
€ 50
01.11.2022 - 30.04.2023
n/a
01.05.2023 - 30.06.2023
€ 45
01.07.2023 - 02.08.2023
n/a
03.08.2023 - 05.08.2023
€ 65
06.08.2023 - 11.08.2023
n/a
14.08.2023 - 25.08.2023
€ 65
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Kavala villa
€ 130
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Кавала, Грциja
FEEL THE SEA VILLA
€ 200
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Кавала, Грциja
Anastasia's Maison
€ 120
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Кавала, Грциja
Anastasia Apartment
€ 90
Стан, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Кавала, Грциja