Kavala lux apartment

(0)
[5] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 60
Цена на ден од € 60 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 5 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Член од
Mar. 2018
Поврзи се со Denitsa

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Двуспален апартамент,на само 50м от най-хубавия плаж в Кавала.Подсигурен с всичкп необходимо да направи престоят ви приятен.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZK0086
Град:Кавала, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):5
Спална/и:2 спална/и
Бањи:1
спрат:1
Површина:60 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
ПрикажиСокриј
Во близина
Супермаркет
Супермаркет
Плажа на 100м
Плажа на 100м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
Сè уште нема цени за овој имот
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Kavala villa
€ 130
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Кавала, Грциja
FEEL THE SEA VILLA
€ 200
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Кавала, Грциja
Anastasia's Maison
€ 120
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Кавала, Грциja
Katerina's apartment
€ 45
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Кавала, Грциja