Simplicity by the Sea - 87309

(0)
[34] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 120
Цена на ден од € 120 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 9 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Член од
мај 2020
Поврзи се со dimitrios

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
A great apartment in kavala, Greece, by the amazing aegean sea... is here for your vacation... smile and visit us.... be well.... seize the day...

-- sleeps 9 people ( including kids age 2-18) and 2 kids ( age 0-2) --
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZGR0207
Град:Кавала, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):9
Спална/и:2 спална/и
Бањи:1
спрат:4
Површина:85 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 2
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 3
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Фрижидер
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Лифт
Лифт
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:15:00
Заминување до:
Заминување до::11:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Аптека
Аптека
Супермаркет
Супермаркет
Плажа на 100м
Плажа на 100м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
За повеќе од 4 гости,доплата € 5 евро за човек од вечер
Резервации за повеќе од 7 денови
Цена на ноќевање +10%
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
29.11.2022 - 31.05.2023
n/a
01.06.2023 - 15.09.2023
€ 130
16.09.2023 - 28.05.2024
n/a
ПрикажиСокриј
Слични понуди
FEEL THE SEA VILLA
€ 200
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Кавала, Грциja
ARETI S RESIDENCE
€ 80
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 9
Кавала, Грциja