Amaryllis

(0)
[15] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 55
Цена на ден од € 55 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 4 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
2 часа
Член од
Mar. 2018
Поврзи се со DIMITRIOS

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
La Central се наоѓа во центарот на Лименарија, на 80 метри од морето. Во близина на сместувањето има пекара, месарa, продавница за риби и супер маркет. La Central има 2 апартмани (Амарилис - Азалеа) по 30 квадратни метри. Секој апартман има област за седење на удобен кревет и маса со столови. Кујната има сè што ќе ви треба.
Бањата има WC, мијалник и туш.
Посебната спална соба има двоен кревет, гардероба и маса.
Балконот е достапен преку спалната соба.
Климатизација
Кујна
Одделна спална соба
Рамен телевизор
Сателитска телевизија
Бесплатен Wi-Fi
Наместена тераса
Тостер
Кетел
Фен
Безбедно
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :2555
Град:Лименарија, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):4
Спална/и:1 спална/и
Бањи:1
Површина:30 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Кафуле
Кафуле
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Базен
Базен
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
BBQ
BBQ
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Машина за перење
Машина за перење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Аптека
Аптека
Супермаркет
Супермаркет
Плажа на 100м
Плажа на 100м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
За повеќе од 2 гости,доплата € 5 евро за човек од вечер
Резервации за повеќе од 1 денови
Цена на ноќевање -10%
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
Сè уште нема цени за овој имот
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Ble Triantafillo
€ 35
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 4
Лименарија, Грциja
Elia
€ 70
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Лименарија, Грциja
Manolia
€ 33
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Лименарија, Грциja
Toulipa
€ 33
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 4
Лименарија, Грциja