Kohili

(0)
[21] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 50
Цена на ден од € 50 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 5 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
2 часа
Член од
Mar. 2018
Поврзи се со DIMITRIOS

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Сместени на околу 1 км западно од Лименарија, на врвот на еден рид на 100 метри од плажа, ќе ги најдете нашите новоизградени апартмани. Како бонус за нашите гости кои престојуваат во Де Сол, ви нудиме бесплатно користење на нашата професионална теретана. Салата за вежбање е лоцирана близу до Де Сол и нуди цела палета на фитнес-објекти, вклучувајќи бесплатни тегови, машини и часови по аеробик / танц.
Објекти:
Целосно климатизирани
Кујна
Одделна спална соба
Приватен паркинг
Телевизија со рамен екран
Сателитска телевизија?
Бесплатен Wi-Fi
Балкони со мебел
Тостер
Кетел (чајник)
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZL0035
Град:Лименарија, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):5
Спална/и:1 спална/и
Бањи:1
Површина:40 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Кафуле
Кафуле
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Базен
Базен
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
BBQ
BBQ
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Машина за перење
Машина за перење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Плажа на 100м
Плажа на 100м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
За повеќе од 2 гости,доплата € 5 евро за човек од вечер
Резервации за повеќе од 1 денови
Цена на ноќевање -10%
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
Сè уште нема цени за овој имот
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Elia
€ 70
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Лименарија, Грциja
Manolia
€ 33
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Лименарија, Грциja