Haddock Beachfront Villa

(0)
[27] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 645
Цена на ден од € 645 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 8 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
83 %
Време за одговор
42 часа
Член од
Feb. 2017
Поврзи се со Antigonos

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
This is a flat luxury house at the edge of the cliff with a spectacular view of mountain Olympus. The house has 4 large bedrooms. Three double bedrooms and one single. There are two bathrooms for your needs. The kitchen is fully equipped including dishwasher. The living room includes a flat TV_DVD and a home cinema setup.

The whole house equipment had been reviewed by an architect.
The front garden includes a swimming pool and sun-beds for luxurious living. The beach is 75m from the house. The location of the house is very good for relaxing and quiet vacations.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZGR0197
Град:Moudania, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):8
Спална/и:4 спална/и
Бањи:2
Единечен кревет
Единечен кревет - 2
Дупли кревет
Дупли кревет - 3
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Фрижидер
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Базен
Базен
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Опремена кујна
Опремена кујна
Безбедно
Безбедно
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:15:00
Заминување до:
Заминување до::11:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Плажа на 100м
Плажа на 100м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 31.08.2022
€ 895
01.09.2022 - 30.09.2022
€ 795
01.10.2022 - 31.10.2022
€ 645
01.11.2022 - 25.04.2023
n/a
26.04.2023 - 31.05.2023
€ 645
01.06.2023 - 30.06.2023
€ 740
01.07.2023 - 31.08.2023
€ 895
01.09.2023 - 30.09.2023
€ 795
01.10.2023 - 31.10.2023
€ 645
01.11.2023 - 25.04.2024
n/a
26.04.2024 - 31.05.2024
€ 645
01.06.2024 - 30.06.2024
€ 740
01.07.2024 - 01.08.2024
€ 895
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Villa Laskari With Sea View
€ 450
Вила, 7 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 17
Moudania, Грциja
Вила Зои
€ 200
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Неа Муданија, Грциja