3rd and 4th floor maisonette with amazing view!!!

(1)
[17] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 120
Цена на ден од € 120 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 10 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
5 часа
Член од
мај 2020
Поврзи се со Despoina

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
The maisonette is located on the east side of Nea Peramos at a distance of 1 km from Nea Iraklitsa and 17 km from Kavala. It has a large kitchen fully equipped, 3 bedrooms, 2 bathrooms (one with bathtub and the other with shower cabin), private free parking, internal staircase, attic, balconies. Very close to the area there are supermarkets, organized beach, taverns and cafes. The hostess has a lot of experience in hospitality and her goal is the pleasant stay of her guests in a beautiful and clean house.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZGR0204
Град:Nea Peramos, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):10
Спална/и:3 спална/и
Бањи:2
спрат:2
Површина:140 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 1
Дупли кревет
Дупли кревет - 3
Кауч
Кауч - 3
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
BBQ
BBQ
Garden
Garden
free Wi-Fi
free Wi-Fi
Air-conditioner
Air-conditioner
Kitchenette
Kitchenette
TV
TV
Safe
Safe
Linen
Linen
Washing machine
Washing machine
Cutlaries
Cutlaries
Dishwasher
Dishwasher
Free parking in the complex
Free parking in the complex
Fridge
Breakfast
Breakfast
Cafe
Cafe
Bar
Bar
Restaurant
Restaurant
SPA
SPA
Wi-Fi at the reception (extra charge)
Wi-Fi at the reception (extra charge)
Swimming pool
Swimming pool
Children Playground
Children Playground
Lift
Lift
Paid parking
Paid parking
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:16:00
Заминување до:
Заминување до::11:30
Smoking allowed
Smoking allowed
Pets allowed
Pets allowed
Cleaning for extra charge
Cleaning for extra charge
ПрикажиСокриј
Во близина
Shop
Shop
Beach 400m
Beach 400m
Beach 300m
Beach 300m
ПрикажиСокриј
Оценки
Рејтинг
Од 1 прегледот
чистота
комуникација
Автентичност на објавата
Диана
4 јули 2020
Отличен мезонет! Много стилно обзаведен, чистотата беше на ниво, а домакинята беше изключително любезна! Нищо не ни липсваше, и интернета беше добър, което е рядкост в Гърция. Със сигурност ще посетим отново! Препоръчвам горещо!
Despoina
7 јули 2020
Thank you Diana ?
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
За повеќе од 8 гости,доплата € 10 евро за човек од вечер
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
13.05.2021 - 30.06.2021
€ 120
01.07.2021 - 02.07.2021
€ 140
03.07.2021 - 06.07.2021
€ 130
07.07.2021 - 09.07.2021
€ 140
10.07.2021 - 10.08.2021
€ 120
11.08.2021 - 06.09.2021
€ 140
07.09.2021 - 13.09.2021
€ 130
14.09.2021 - 30.06.2022
€ 120
01.07.2022 - 02.07.2022
€ 140
03.07.2022 - 06.07.2022
€ 130
07.07.2022 - 09.07.2022
€ 140
10.07.2022 - 10.08.2022
€ 120
11.08.2022 - 06.09.2022
€ 140
07.09.2022 - 13.09.2022
€ 130
14.09.2022 - 30.09.2022
€ 120
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Retro Beach House
€ 99
Стан, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Nea Peramos, Грциja