Villa Evian

(0)
[49] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 250
Цена на ден од € 250 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 12 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
11 часа
Член од
јануари 2018
Поврзи се со Evgenis

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Luxury villa of 210m2 in Palio Kavala.Palio is known for its crystal clear waters and stunning natural beauty.The house on the lower level has a living room with a kitchen,1 bedroom and a large bath. The staircase leads to the upper floor that has 4 bedrooms, one of which is the master with en suite bath and another 3bds with a bath .The house has ac and wifi.The area is beautifully landscaped with grass,a playground and the pool dominates the lower level of the garden.100 meters from the sea
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZP0095
Град:Paleo Tsifliki, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):12
Спална/и:5 спална/и
Бањи:3
спрат:2
Површина:210 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 5
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Cafe
Cafe
Garden
Garden
free Wi-Fi
free Wi-Fi
Air-conditioner
Air-conditioner
Kitchenette
Kitchenette
TV
TV
Safe
Safe
Linen
Linen
Washing machine
Washing machine
Cutlaries
Cutlaries
Dishwasher
Dishwasher
Swimming pool
Swimming pool
Children Playground
Children Playground
Free parking in the complex
Free parking in the complex
Fridge
Breakfast
Breakfast
BBQ
BBQ
Bar
Bar
Restaurant
Restaurant
SPA
SPA
Wi-Fi at the reception (extra charge)
Wi-Fi at the reception (extra charge)
Lift
Lift
Paid parking
Paid parking
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Pets allowed
Pets allowed
Smoking allowed
Smoking allowed
Cleaning for extra charge
Cleaning for extra charge
ПрикажиСокриј
Во близина
Pharmacy
Pharmacy
Shop
Shop
Beach 100m
Beach 100m
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Такса за еднократно чистење € 30
За повеќе од 4 гости,доплата € 25 евро за човек од вечер
Резервации за повеќе од 7 денови
Цена на ноќевање +5%
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
Сè уште нема цени за овој имот
ПрикажиСокриј