Villas Les Blancs 2 - 5 Bdrms, Private Pool, View

(0)
[24] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 1000
Цена на ден од € 1000 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 10 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Одговор на прашања/барања
33 %
Време за одговор
1 час
Член од
Apr. 2018
Поврзи се со Paschalis

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
A brand new, unique and luxurious property, built in 2020.

Our prestigious property is one of three autonomous villas, with breathtaking panoramic view, private designer's pool, private parking for up to 3 cars, high end security systems, 230m2 size, 5 bedrooms all with a/c, 4 full bathrooms, fully equipped, 3 levels, huge gardens, capacity of up to 10 guests and a wonderful sense of exclusivity throughout our 5.500m2 plot.

Welcome to our little piece of paradise !

The villa consists of 3 floors.
In the -1 floor there are 2 bedrooms.
One bedroom has a queen size bed.
The second bedroom has 2 single beds. All bedrooms have a/c.
There is a full bathroom here also.

On the main floor there is a full bathroom, a/c, a fully equipped kitchen and an airy spacious living room leading to the garden and private pool. There is also a bedroom on this level with a queen size bed and a/c.

On the 1st floor there are 2 bedrooms both with queen size beds, attached full bathrooms and a/c.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZGR0405
Град:Pallini, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):10
Спална/и:5 спална/и
Бањи:4
спрат:3
Површина:230 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 2
Дупли кревет
Дупли кревет - 4
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Фрижидер
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Телевизор
Телевизор
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Опремена кујна
Опремена кујна
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:15:00
Заминување до:
Заминување до::11:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Попусти/Доплати и такси за чистење
Такса за еднократно чистење € 200
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 31.08.2022
€ 1300
01.09.2022 - 30.09.2022
€ 1200
01.10.2022 - 30.06.2023
€ 1000
01.07.2023 - 31.07.2023
€ 1200
01.08.2023 - 31.08.2023
€ 1300
01.09.2023 - 30.09.2023
€ 1200
01.10.2023 - 30.04.2024
€ 1000
01.07.2024 - 31.07.2024
€ 1200
01.08.2024 - 01.08.2024
€ 1300
ПрикажиСокриј