Akrogiali VIllas VII, Posidi

(0)
[13] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 125
Цена на ден од € 125 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 6 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
83 %
Време за одговор
42 часа
Член од
Feb. 2017
Поврзи се со Antigonos

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Akrogiali VIlla VII is located on the hills of Possidi Inside the pine tree forest with a view at the Aegean sea. This newly built villa offers private parking space for up to two cars, air-conditioned rooms, and a fully equipped kitchen to make you feel right at home.
Possidi is only a couple of meters away from where you can spend your days and nights in the lively village.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZP1260
Град:Посиди, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):6
Спална/и:3 спална/и
Бањи:2
Површина:110 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 3
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Опремена кујна
Опремена кујна
Безбедно
Безбедно
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::10:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Плажа на 400м
Плажа на 400м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 20.08.2022
€ 252
21.08.2022 - 10.09.2022
€ 215
11.09.2022 - 02.10.2022
€ 205
03.10.2022 - 31.10.2022
€ 190
01.11.2022 - 20.04.2023
n/a
21.04.2023 - 25.04.2023
€ 140
26.04.2023 - 26.05.2023
€ 125
27.05.2023 - 16.06.2023
€ 140
17.06.2023 - 30.06.2023
€ 205
01.07.2023 - 14.07.2023
€ 215
15.07.2023 - 20.08.2023
€ 252
21.08.2023 - 10.09.2023
€ 215
11.09.2023 - 02.10.2023
€ 205
03.10.2023 - 31.10.2023
€ 190
01.11.2023 - 20.04.2024
n/a
21.04.2024 - 25.04.2024
€ 140
26.04.2024 - 26.05.2024
€ 125
27.05.2024 - 16.06.2024
€ 140
17.06.2024 - 30.06.2024
€ 205
01.07.2024 - 14.07.2024
€ 215
15.07.2024 - 01.08.2024
€ 252
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Akrogiali Villas II, Posidi
€ 100
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Посиди, Грциja
Elegant and classy maisonette in Posidi Halkidiki
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 7
Посиди, Грциja
Andy's Place, Amazing Sea View
€ 125
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Посиди, Грциja
Akrogiali Villas I
€ 115
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Посиди, Грциja