Lucky farm house

(1)
[16] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 110
Цена на ден од € 110 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 7 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Член од
мај 2018
Поврзи се со Damianos

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Карактеристики
Имотот се издава од:Компанија за управување
Реф. № :ZKE008
Град:Potamia, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):7
Спална/и:3 спална/и
Бањи:1
Единечен кревет
Единечен кревет - 2
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Машина за перење
Машина за перење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Аптека
Аптека
Супермаркет
Супермаркет
ПрикажиСокриј
Оценки
Рејтинг
Од 1 прегледот
чистота
комуникација
Автентичност на објавата
stoimen
8 јули 2019
The villa is really nice, the pictures, communication and the house were clean.a recommendation is to add air conditioners in the rooms, as summer is humid. But that is not a limitation in any way.
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
Сè уште нема цени за овој имот
ПрикажиСокриј