Ekati Villa 1

(0)
[20] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 120
Цена на ден од € 120 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 6 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
83 %
Време за одговор
42 часа
Член од
Feb. 2017
Поврзи се со Antigonos

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Picturesquely placed on the edge of Sani Beach Resort, Ekati vacation rental. It is an absolute
star! Not only will the designer coordinated furnishings amaze you but the wrap-around the
house with jaw dropping forest views will have you thinking you’ve stepped onto the cover of a
home décor magazine. Plus, entertaining in the modern kitchen and open dining room is pure
joy with the crystal views beyond. Privacy and quietness is what this house offers to your family.

Great outdoors and fully operated
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Компанија за управување
Реф. № :zch0102
Град:Сане, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):6
Спална/и:3 спална/и
Бањи:2
Единечен кревет
Единечен кревет - 4
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Опремена кујна
Опремена кујна
Безбедно
Безбедно
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::10:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Плажа на 400м
Плажа на 400м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 20.08.2022
€ 240
21.08.2022 - 10.09.2022
€ 205
11.09.2022 - 02.10.2022
€ 195
03.10.2022 - 31.10.2022
€ 180
01.11.2022 - 25.04.2023
n/a
26.04.2023 - 26.05.2023
€ 120
27.05.2023 - 16.06.2023
€ 135
17.06.2023 - 30.06.2023
€ 195
01.07.2023 - 14.07.2023
€ 205
15.07.2023 - 20.08.2023
€ 240
21.08.2023 - 10.09.2023
€ 205
11.09.2023 - 02.10.2023
€ 195
03.10.2023 - 31.10.2023
€ 180
01.11.2023 - 25.04.2024
n/a
26.04.2024 - 26.05.2024
€ 120
27.05.2024 - 16.06.2024
€ 135
17.06.2024 - 30.06.2024
€ 195
01.07.2024 - 14.07.2024
€ 205
15.07.2024 - 01.08.2024
€ 240
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Pine Tree Villa in amazing Sani
€ 290
Ново
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 8
Сане, Грциja
Villa in Sani Club
€ 1000
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Сане, Грциja
SUNNY SANI LUXURY VILLAS
€ 220
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Сане, Грциja
5 STARLUXURY MODERN GALLERY VILLA WITH GUEST HOUSE & PRIVATE POOL
€ 330
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Сане, Грциja