Agelos

(1)
[17] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 50
Цена на ден од € 50 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 4 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
86 %
Време за одговор
5 часа
Член од
Feb. 2020
Поврзи се со Niki

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZR1000
Град:Скала Рахони, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):4
Спална/и:Студио
Бањи:1
Површина:30 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Машина за перење
Машина за перење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Аптека
Аптека
Супермаркет
Супермаркет
Плажа на 300м
Плажа на 300м
ПрикажиСокриј
Оценки
Рејтинг
Од 1 прегледот
чистота
комуникација
Автентичност на објавата
Cvetelina
31 јули 2022
Добри и отзивчиви наемодатели чисто и близо до плажа
Niki
31 јули 2022
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και σας περιμένουμε ? να σας φιλοξενήσουμε πάλι.
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 31.10.2023
€ 50
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Beach apartment 1st floor
€ 90
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 4
Скала Рахони, Грциja
Beachfront studio - 104
€ 30
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Скала Рахони, Грциja
Beach apartment 2nd floor
€ 90
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Скала Рахони, Грциja
Beachfront studio - 103
€ 30
Вила, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Скала Рахони, Грциja