Beach apartment 1st floor

(1)
[23] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 90
Цена на ден од € 90 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 4 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
50 %
Време за одговор
44 часа
Член од
Feb. 2018
Поврзи се со Maria

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
A cosy apartment next to the sea with a garden leading to a sandy beach!
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZT00A1
Град:Скала Рахони, Грциja
Тип:Стан
Број на гости (вкл. деца):4
Спална/и:1 спална/и
Бањи:1
спрат:1
Површина:50 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Машина за перење
Машина за перење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Прва линија
Прва линија
ПрикажиСокриј
Оценки
Рејтинг
Од 1 прегледот
чистота
комуникација
Автентичност на објавата
Katrin
11 јуни 2018
Very nice place :)
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
Сè уште нема цени за овој имот
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Agelos
€ 50
Стан, Студио, Број на гости (вкл. деца) 4
Скала Рахони, Грциja
Beachfront studio - 104
€ 30
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Скала Рахони, Грциja
Beach apartment 2nd floor
€ 90
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Скала Рахони, Грциja
Beachfront studio - 103
€ 30
Вила, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 5
Скала Рахони, Грциja