Studio Iordanis

(0)
[10] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 40
Цена на ден од € 40 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 3 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
31 минути
Член од
дек. 2018
Поврзи се со Michael

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
The studio Iordanis is an amazing and calm studio next to the unique beach of Psili Ammos. It is an incredible place for family holidays on the sparkling emerald beach, with a panoramic view of the Aegean Sea, many-hued sunsets. The house is just 40 meters from the beach. Apartment Iordanis includes two bedrooms with a double bed and two single also has a sofa-bed. Moreover has also kitchen, bathroom, air conditioner and two large balconies with breathtaking views of the Aegean Sea.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZT0170
Град:Ψιλή Άμμος Θάσου, Грциja
Тип:Соба
Број на гости (вкл. деца):3
Бањи:1 (заедничка бања)
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 2
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Машина за перење
Машина за перење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::11:00
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Аптека
Аптека
Супермаркет
Супермаркет
Прва линија
Прва линија
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
11.08.2022 - 18.09.2022
€ 80
19.09.2022 - 30.09.2022
€ 49
01.10.2022 - 28.06.2023
n/a
29.06.2023 - 08.07.2023
€ 70
09.07.2023 - 18.09.2023
€ 80
29.06.2024 - 08.07.2024
€ 70
09.07.2024 - 01.08.2024
€ 80
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Bungalow Iordanis
€ 55
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 3
Ψιλή Άμμος Θάσου, Грциja
Apartment Iordanis
€ 100
Стан, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 4
Ψιλή Άμμος Θάσου, Грциja