My Thassian Villa

(0)
[25] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 140
Цена на ден од € 140 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 6 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
2 часа
Член од
јануари 2019
Поврзи се со Vasily

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZT1000
Град:Тасос, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):6
Спална/и:2 спална/и
Бањи:2
Површина:125 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 2
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Фрижидер
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
29.06.2022 - 31.12.2022
n/a
01.08.2023 - 28.08.2023
€ 160
29.08.2023 - 31.08.2023
€ 150
01.09.2023 - 04.09.2023
€ 140
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Lucky farm house
€ 110
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 7
Potamia, Грциja
Villa Vista Al Mar
€ 130
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 7
Скала Киларахи, Грциja
House GabriDora
€ 110
Стан, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Киларахи, Грциja
Вила София и Вида
€ 150
Вила, 4 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 10
Хриси Амудија, Грциja