Room of the seagulls

(0)
[10] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 55
Цена на ден од € 55 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 2 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Одговор на прашања/барања
100 %
Време за одговор
4 часа
Член од
јуни 2019
Поврзи се со Antonios

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
The room is located on the floor of a maisonette. It has its own balcony with direct sea view. It has its own private bathroom, It offers the possibility of preparing breakfast (coffee, tea, toaster, small refrigerator).
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZP1298
Град:Тасос, Грциja
Тип:Соба
Број на гости (вкл. деца):2
Бањи:1 (заедничка бања)
спрат:1
Површина:22 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Телевизор
Телевизор
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Градина
Градина
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Опремена кујна
Опремена кујна
Машина за перење
Машина за перење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Супермаркет
Супермаркет
Прва линија
Прва линија
Плажа на 100м
Плажа на 100м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
Сè уште нема цени за овој имот
ПрикажиСокриј
Слични понуди
My Thassian Villa
€ 140
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Тасос, Грциja
Endless blue house
€ 80
Вила, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 4
Киларахи, Грциja
Ble Triantafillo
€ 35
Стан, 1 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 4
Лименарија, Грциja
Agelos
€ 50
Стан, Студио, Број на гости (вкл. деца) 4
Скала Рахони, Грциja