Nissi View Villa, Vourvourou

(0)
[43] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 160
Цена на ден од € 160 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 6 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Доверлив сопственик
Одговор на прашања/барања
50 %
Време за одговор
7 часа
Член од
Nov 2018
Поврзи се со Filippos

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Your first impressions will be influenced by the panoramic view, creating a feeling of quietness. Once inside the residence, your eyes lay upon an impressive garden reaching to the seashore.

The beautiful garden and terraces, the barbecue area and the outside seating provide endless possibilities for relaxation and joyful activities. A few minutes away, discover the beautiful beach with its clear waters waiting for you for a refreshing dive.

The interior design is a harmonious continuation of the outdoor atmosphere. Light, elegant furniture and pastel colors reinforce the feeling of natural breeze and well-being. The ground floor of 70 sqm consists of a spacious double bedroom, a bathroom with a unique double shower, fully-equipped kitchen and a living room with sofa bed for 2 people, along with a dining area. On the 35 sqm first floor, the chic bedroom with the ensuite bathroom, offers a unique view and effortless luxury.
Превод на описот на
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZV0161
Град:Вурвуру, Грциja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):6
Спална/и:2 спална/и
Бањи:2
Површина:105 кв. м.
Дупли кревет
Дупли кревет - 2
Кауч на склопување
Кауч на склопување - 1
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Клима
Клима
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Фрижидер
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Безбедно
Безбедно
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::10:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Во близина
Плажа на 400м
Плажа на 400м
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
01.10.2022 - 04.10.2022
n/a
05.10.2022 - 30.11.2022
€ 270
01.12.2022 - 31.03.2023
n/a
01.04.2023 - 19.05.2023
€ 290
20.05.2023 - 10.06.2023
€ 335
11.06.2023 - 16.06.2023
€ 345
17.06.2023 - 30.06.2023
€ 470
01.07.2023 - 07.07.2023
n/a
08.07.2023 - 10.09.2023
€ 700
11.09.2023 - 30.09.2023
€ 410
05.10.2023 - 30.11.2023
€ 270
17.12.2023 - 22.12.2023
n/a
01.04.2024 - 19.05.2024
€ 290
20.05.2024 - 10.06.2024
€ 335
08.07.2024 - 10.09.2024
€ 700
11.09.2024 - 30.09.2024
€ 410
ПрикажиСокриј
Слични понуди
Samaya Beach House
Вила, 6 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 12
Вурвуру, Грциja
Five senses luxury villas vourvourou [OSFRISI ]
€ 270
Вила, 2 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 6
Вурвуру, Грциja
Five senses luxury villas  AKOI
€ 320
Вила, 3 спална/и, Број на гости (вкл. деца) 7
Вурвуру, Грциja