Vila Dragi

(0)
[11] Споделете
Изберете датуми
Цена на ден од:
€ 10
Цена на ден од € 10 Затворете ✖
Гости
Возрасни
Деца
Од 2 до 12 години
Бебиња
До 2 години и помали
Максимален број 12 гости. Бебињата не се вклучени во вкупниот број на гости
Сопственик
Член од
мај 2021
Поврзи се со Zivko

За да испратите барање, најавете се на вашиот профил или регистрирајте се!

|
X
Опис
Доколку сакате да го избегнете секојдневието, градскиот метеж и да поминете убав мирен викенд на чист планински воздух Вила Драги е идеално решение за Вас.
Лоцирана кај Беровско езеро на 1100м надморска висина.
Моментално располагаме со 2 апартмани, 2 двокреветни соби и 1 една соба со брачен кревет.
Паркинг место, Wi fi, телевизор.
Ве очекуваме,
ПрикажиСокриј
Карактеристики
Имотот се издава од:Индивидуален сопственик
Реф. № :ZZZ0005
Град:Municipality of Berovo, Северна Македониja
Тип:Вила
Број на гости (вкл. деца):12
Спална/и:5 спална/и
Бањи:3
спрат:2
Површина:140 кв. м.
Единечен кревет
Единечен кревет - 2
Дупли кревет
Дупли кревет - 3
Кауч
Кауч - 2
ПрикажиСокриј
Опременост и удобности
Фрижидер
Градина
Градина
Бесплатен Wi-Fi
Бесплатен Wi-Fi
Опремена кујна
Опремена кујна
Телевизор
Телевизор
Појадок
Појадок
Кафуле
Кафуле
BBQ
BBQ
Бар
Бар
Ресторан
Ресторан
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Wi-Fi се доплаќа дополнително на рецепцијата
Клима
Клима
Безбедно
Безбедно
Постелнина
Постелнина
Машина за перење
Машина за перење
Прибор за јадење
Прибор за јадење
Машина за миење садови
Машина за миење садови
Базен
Базен
Детско игралиште
Детско игралиште
Лифт
Лифт
Бесплатен паркинг во комплексот
Бесплатен паркинг во комплексот
Платен паркинг
Платен паркинг
ПрикажиСокриј
Правила за сместување и престој
Сместување од
Сместување од:14:00
Заминување до:
Заминување до::12:00
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволен пристап за домашни миленици
Дозволено за пушачи
Дозволено за пушачи
Чистење со доплата
Чистење со доплата
ПрикажиСокриј
Оценки
Се уште нема прегледи за овој имот
Цени
Датуми и цени за едно ноќевање
Од датум - До датум
Цена за ноќевање
03.05.2023 - 06.05.2023
€ 10
07.05.2023 - 09.05.2023
€ 15
10.05.2023 - 13.05.2023
€ 10
14.05.2023 - 16.05.2023
€ 15
17.05.2023 - 20.05.2023
€ 10
21.05.2023 - 23.05.2023
€ 15
24.05.2023 - 27.05.2023
€ 10
28.05.2023 - 30.05.2023
€ 15
31.05.2023 - 31.05.2023
€ 10
ПрикажиСокриј